Někdo umí vařit, jiný léčit,

na datové sítě jsme tu my…

Datovým sítím v různých podobách se věnuji již více než 17 let. V profesním životě jsem dělal jak optimalizace rozsáhlých datových sítí, tak instalace kabelových rozvodů. Aktuálně pracuji jako expert rádiových sítí v Deutsche Telekom, kde mám na starosti výběr a testování těch nejnovějších WiFi produktů velkých hráčů, jako je např. Cisco, pro velké projekty operátora.

Domácí sítě jsem vyladil už více jak třem stům domácností. Navrhoval a realizoval jsem datové sítě pro desítky novostaveb, pracuji jako vzdálený IT support pro řadu firem. Realizoval jsem spolehlivé a efektivní řešení pro hotely i školy. 

Zakládám si na osobním přístupu a férovém jednání. K IT svých zákazníků přistupuji s respektem a pečlivostí. Mým zájmem je budovat dlouhodobé vztahy, aby se mí zákazníci měli vždy na koho obrátit. 

– Ing. Jiří Kulda –

Pořád váháte? Tak mi napište nebo zavolejte.

Za optání přece nic nedáte 🙂

jiri.kulda@wifihome.cz

tel: 603 416 516

wifihome - Jiří Kulda

Reference – firmy

Několik reakcí od mých zákazníků

V našem hotelu bylo nedostatečné pokrytí wifi. Zákazníci si často stěžovali a snižovali kvůli tomu hodnocení. Pan Kulda navrhl a realizoval řešení přesně podle našich představ. Nyní již vše funguje perfektně. Od té doby ani jedna stížnost. 

Vendula S. , Praha

Potřebovali jsme vyřešit problém se špatným signálem v prvním patře naší řadovky. Několikrát jsme se to snažili vyřešit svépomocí, ale vždy bez úspěchu. Nakonec jsme na internetu našli kontakt na pana Kuldu. Pan Kulda ochotně přijel, zjistil aktuální stav, navrhnul vícero řešení včetně nákladů každého z nich a k tomu vysvětlil jejich + a -. Následně nám jedno z nich osobně doporučil a finální rozhodnutí nechal na nás. Během další návštěvy vše zrealizoval. A vše perfektně funguje. Pan Kulda je opravdu profík na svém místě. Velmi doporučujeme! 

Rosťa a Vanda N., Praha

Stavím dům a nechci na nic zapomenout. Pozval jsem Jiřího, aby mi navrhl kompletní kabeláž i s wifi. Byl jsem příjemně překvapený, kolik věcí bych neměl domyšlených a musel je řešit dodatečně. Teď už internet běží a my se chytáme nastěhovat. 

Ondřej Č. Hradec Králové

Chtěl jsem si nastavit vzdálené přístupy odkudkoliv do své sítě. Prioritou je pro mne bezpečnost. Pan Kulda mi ochotně pomohl zajistit veřejnou adresu u mého poskytovatele a nastavil mi router s VPN. Původně jsem myslel, že to zvládnu, ale po dlouhých hodinách pokusů jsem toho nechal a jsem rád. Vyřešili jsme to za chvíli a vše funguje perfektně. Super!

Jan M., Dobříš

Nastavili jsme WiFi na zahradě a ještě u toho byla legrace 🙂
Až budu zase doma něco vylepšovat, ozvu se.

Eva N., Rakovník

Vypadával mi internet od poskytovatele. Byl jsem už zoufalý, pořád mi tvrdili, že je vše v pořádku. Pan Kulda mi půjčil zařízení, které přesně zaznamenávalo čas a dobu trvání každého výpadku. Díky němu jsem měl argumenty, aby mi poskytovatel opravil připojení. Pán byl milý a ochotný. Je vidět, že ho to baví. 

Vladimír F. Praha

Pomohu i vám, tak se ozvěte!

    Vaše jméno (požadováno)

    Email (požadováno)

    Telefonní kontakt

    Adresa

    Zpráva (požadováno)