Někdo umí vařit, jiný léčit,

na datové sítě jsme tu my…

Datovým sítím v různých podobách se věnuji již více než 17 let. V profesním životě jsem dělal jak optimalizace rozsáhlých datových sítí, tak instalace kabelových rozvodů. Aktuálně pracuji jako expert rádiových sítí v Deutsche Telekom, kde mám na starosti výběr a testování těch nejnovějších WiFi produktů velkých hráčů, jako je např. Cisco, pro velké projekty operátora.

Domácí sítě jsem vyladil už ve více jak dvěma stům domácností. Navrhoval a realizoval jsem datové sítě pro desítky novostaveb, pracuji jako vzdálený IT support pro řadu firem. Realizoval jsem spolehlivé a efektivní řešení pro hotely i školy. 

Zakládám si na osobním přístupu a férovém jednání. K IT svých zákazníků přistupuji s respektem a pečlivostí. Mým zájmem je budovat dlouhodobé vztahy, aby se mí zákazníci měli vždy na koho obrátit. 

– Ing. Jiří Kulda –

Pořád váháte? Tak mi napište nebo zavolejte.

Za optání přece nic nedáte 🙂

jiri.kulda@wifihome.cz

tel: 603 416 516

wifihome - Jiří Kulda

Reference – firmy

Několik reakcí od mých zákazníků

V našem hotelu bylo nedostatečné pokrytí wifi. Zákazníci si často stěžovali a snižovali kvůli tomu hodnocení. Pan Kulda navrhl a realizoval řešení přesně podle našich představ. Nyní již vše funguje perfektně. Od té doby ani jedna stížnost. 

Vendula S. , Praha

Měl jsem svůj router, ale signál mi vypadával. Nechtěl jsem ho rovnou vyhazovat, tak jsme se domluvili na rychlé kontrole. Jiří mi prošel konfiguraci, upravil několik parametrů a od té doby vše funguje. 

Michal O., Říčany

Stavím dům a nechci na nic zapomenout. Pozval jsem Jiřího, aby mi navrhl kompletní kabeláž i s wifi. Byl jsem příjemně překvapený, kolik věcí bych neměl domyšlených a musel je řešit dodatečně. Teď už internet běží a my se chytáme nastěhovat. 

Ondřej Č. Hradec Králové

Chtěl jsem si nastavit vzdálené přístupy odkudkoliv do své sítě. Prioritou je pro mne bezpečnost. Pan Kulda mi ochotně pomohl zajistit veřejnou adresu u mého poskytovatele a nastavil mi router s VPN. Původně jsem myslel, že to zvládnu, ale po dlouhých hodinách pokusů jsem toho nechal a jsem rád. Vyřešili jsme to za chvíli a vše funguje perfektně. Super!

Jan M., Dobříš

Nastavili jsme WiFi na zahradě a ještě u toho byla legrace 🙂
Až budu zase doma něco vylepšovat, ozvu se.

Eva N., Rakovník

Vypadával mi internet od poskytovatele. Byl jsem už zoufalý, pořád mi tvrdili, že je vše v pořádku. Pan Kulda mi půjčil zařízení, které přesně zaznamenávalo čas a dobu trvání každého výpadku. Díky němu jsem měl argumenty, aby mi poskytovatel opravil připojení. Pán byl milý a ochotný. Je vidět, že ho to baví. 

Vladimír F. Praha

Pomohu i vám, tak se ozvěte!

    Vaše jméno (požadováno)

    Email (požadováno)

    Telefonní kontakt

    Adresa

    Zpráva (požadováno)