Někdo umí vařit, jiný léčit,

na datové sítě jsme tu my…

Datovým sítím v různých podobách se věnuji již bezmála 18 let. V profesním životě jsem dělal jak optimalizace rozsáhlých datových sítí, tak instalace kabelových rozvodů. Pracuji jako expert rádiových sítí v Deutsche Telekom, kde mám na starosti výběr a testování těch nejnovějších WiFi produktů velkých hráčů, jako je např. Cisco, pro velké projekty operátora.

Domácí sítě jsem vyladil už více jak třem stům domácností. Navrhoval a realizoval jsem datové sítě pro desítky novostaveb, pracuji jako vzdálený IT support pro řadu firem. Realizoval jsem spolehlivé a efektivní řešení pro hotely i školy. 

Zakládám si na osobním přístupu a férovém jednání. K IT svých zákazníků přistupuji s respektem a pečlivostí. Mým zájmem je budovat dlouhodobé vztahy, aby se mí zákazníci měli vždy na koho obrátit. 

– Ing. Jiří Kulda –

Pořád váháte? Tak mi napište nebo zavolejte.

Za optání přece nic nedáte 🙂

jiri.kulda@wifihome.cz

tel: 603 416 516

wifihome - Jiří Kulda

Reference – firmy

Několik reakcí od mých zákazníků

Tuto firmu můžeme jen a jen doporučit. Pan Kulda je přišel s geniálním řešením a díky němu nám wifi sviští nejen ve 3 poschodích našeho domu, ale i na 30 metrů vzdálené zahradě

Vojtěch T. , Praha

Mohu jen doporučit. Jedna z nejlepších služeb, se kterou jsem se kdy setkal. Řešil jsem na dvou lokalitách rozsáhlejší domácí počítačovou pevnou síť včetně wifi. Potřeboval jsem navrhnout zařízení, fyzicky udělat rozvody, připojit přístupové body pro wifi a vše nastavit. Jasná a srozumitelná komunikace, navíc v podstatě obratem. Takhle by to mělo vypadat. 

Michal D. , Praha

Pan Kulda navrhl a následně zrealizoval upgrade naší školní LAN i Wifi sítě. Mohu jen doporučit. Rychlé a profi jednání.

Rudolf H., Praha

Tuto firmu jsem si nejdříve objednal domů a pro maximální spokojenost mi nyní spravuje i firemní síť v mé společnosti. Vždy skvělý a profesionální přístup. Určitě můžu doporučit.

Libor D., Praha

PF Sound s.r.o. využívá služeb Ing. Kuldy již několik let. Stal se naším externím specialistou v nastavování a spravování sítí. Oceňujeme velmi profesionální a časově flexibilní přístup.

Petr F., Praha

Potřebovali jsme vyřešit problém se špatným signálem v prvním patře naší řadovky. Několikrát jsme se to snažili vyřešit svépomocí, ale vždy bez úspěchu. Nakonec jsme na internetu našli kontakt na pana Kuldu. Pan Kulda ochotně přijel, zjistil aktuální stav, navrhnul vícero řešení včetně nákladů každého z nich a k tomu vysvětlil jejich + a -. Následně nám jedno z nich osobně doporučil a finální rozhodnutí nechal na nás. Během další návštěvy vše zrealizoval. A vše perfektně funguje. Pan Kulda je opravdu profík na svém místě. Velmi doporučujeme! 

Rosťa a Vanda N., Praha

Chtěl bych poděkovat panu Ing. Kuldovi za profesionální návrh a realizaci datové sítě v novostavbě rodinného domu. Oživení systému včetně integrace domovních podsystémů, dokumentace a předání uživateli bylo bezchybné. Doporučuji v případě zájmu využít jeho služeb, byl jsem velmi spokojen. Ing. Jiří Cejnek 

Jiří C., Hostivice

Komunikace s panem Kuldou byla vynikající. Vyřešil déle trvajcící problémy s vypadávajícím připojením k internetu. Navrhl několik možností pro pokrytí řadového rodinného domu a vše zapojil k plné spokojenosti a funkčnosti. Mohu jen doporučit. 

Martin M., Zeleneč

Společnost wifiHome zastoupenou panem Kuldou, doporučuji. Jedná se o profesionála, který rozumí tomu co dělá a dokáže navrhnout rychlé a funkční řešení. Již druhý rok spravuje naše wifi jak doma tak ve firmě. 

David S., Praha

Precizní přístup, skvělá domluva a vše funguje tak, jak má. Jsem nad míru spokojen, dokonce jsem dostal manuál, jak se sítí pracovat a internet nám šlape všude na výbornou (usedlost s metrovými kamennými stěnami). Chcete-li kvalitní návrh a realizaci, je pan Kulda ten správný profesionál, doporučuji. 

Lukáš B., Plzeň

Wifihome se nám stará o domácnost již několik let. Jsem rád, že toto můžu pustit z hlavy, nejen při výběru a instalaci, ale také při správě všeho potřebného během roku. Jako všechno, tak i tento byznys je o lidech a jsem rád, že se mohu na Ing. Kuldu plně spolehnout. Recenze většinou nedávám, ale tady to za to opravdu stojí. Ing. Ondřej Šimůnek 

Ondřej Š., Praha

Firmu wifiHome jsem našel na internetu, když jsem chtěl vylepšit pokrytí rodinného domu WiFi signálem a zároveň vyřešit zabezpečení sítě pro přístup zvenčí. Nejen že mi bylo doporučeno kvalitní řešení (router + 3x WiFi AP), ale vše mi bylo i detailně vysvětleno. Takže chápu, jak a proč je to nastaveno a menší změny jsem schopen si nakonfigurovat sám. Síť běhá skvěle včetně plynulého „roamingu“ klientů. Krátce nato jsem řešil problémy v jedné středně velké SW firmě, kde opakovaně padala WiFina, nepomohla výměna routerů atd. Zkusil jsem proto opět wifiHome. Dorazili druhý den a závadu odstranili asi za 3 hodiny, ačkoliv příčina byla zcela nečekaná. Ušetřili mi tak spoustu starostí i peněz. Jejich služby vřele doporučuji!

Radim Š., Mělník

Pomohu i vám, jen se ozvěte

    Vaše jméno (požadováno)

    Email (požadováno)

    Telefonní kontakt

    Adresa

    Zpráva (požadováno)