Někdo umí vařit, jiný léčit,

na domácí sítě jsme tu my…

Datovým sítím v různých podobách se věnuji již více než 15 let. V profesním životě jsem dělal jak optimalizaci bezdrátových sítí, tak instalace kabelových rozvodů. Aktuálně pracuji jako expert rádiových sítí v Deutsche Telekom, kde mám na starosti výběr a testování toho správného WiFi řešení pro projekty operátora.

Domácí sítě jsem vyladil už ve více jak stovce domácností a firem. Zakládám si na osobním přístupu a nikdy bych nedoporučil řešení, se kterým nemám vlastní zkušenosti.

– Ing. Jiří Kulda –

Pořád váháte? Tak mi napište nebo zavolejte.

Za optání přece nic nedáte 🙂

jiri.kulda@wifihome.cz
tel: 603 416 516

Kontakt

Několik reakcí od mých zákazníků

Chtěla jsem mít spolehlivou wifi v celém bytě. Pan Kulda mi navrhl malý vysílač. Byla jsem příjemně překvapena cenou. Funguje perfektně.

Ivana N. , Praha

Měl jsem svůj router, ale signál mi vypadával. Nechtěl jsem ho rovnou vyhazovat, tak jsme se domluvili na rychlé kontrole. Jiří mi prošel konfiguraci, upravil několik parametrů a od té doby vše funguje. 

Michal D., Praha

Stavím dům a nechci na nic zapomenout. Pozval jsem Jiřího, aby mi navrhl kompletní kabeláž i s wifi. Byl jsem příjemně překvapený, kolik věcí bych neměl domyšlených a musel je řešit dodatečně. Teď už internet běží a my se chytáme nastěhovat. 

Ondřej Č. Hradec Králové

Chtěl jsem si nastavit vzdálené přístupy odkudkoliv do své sítě. Prioritou je pro mne bezpečnost. Pan Kulda mi ochotně pomohl zajistit veřejnou adresu u mého poskytovatele a nastavil mi router s VPN. Původně jsem myslel, že to zvládnu, ale po dlouhých hodinách pokusů jsem toho nechal a jsem rád. Vyřešili jsme to za půl hodiny a za několik stokorun včetně routeru. Super!

Jan M., Dobříš

Nastavili jsme WiFi na zahradě a ještě u toho byla legrace 🙂
Až budu zase doma něco vylepšovat, ozvu se.

Eva N., Rakovník

Konečně mi síťová tiskárna tiskne spolehlivě odkudkoliv. Když jsem si ji nastavoval sám, šla vždy jen chvíli. Prý špatně nastavený router. To v návodu nepsali. Pán byl milý a ochotný. Je vidět, že ho to baví. 

Vladimír F. Praha

Pomůžu i vám…

Vaše jméno (požadováno)

Email (požadováno)

Telefonní kontakt

Adresa

Zpráva (požadováno)

Fakturační údaje: Ing. Jiří Kulda, U Náměstí 708, 252 41 Dolní Břežany, IČ: 03332586
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 25.8.2014, Praha 22, nejsme plátci DPH